Блог
грн
15000
грн

Сума кредиту грн
Сума відсотків
грн
Всього до сплати грн
Дата сплати

Ви знали? Ви можете подовжити Ваш кредит на 7,14 та 30 днів.

Що таке економія сімейного бюджету та як навчитися відкладати гроші?

Кожна людина прагне до того, щоб жити якомога краще. Але, незважаючи на це рано чи пізно гостро стає питання економії коштів. Для того, щоб зрозуміти, як навчитися економити, необхідно засвоїти одне правило гроші потрібно не тільки заробляти, але і витрачати з розумом!

Навчитися економити не означає знизити рівень життя. Економія це оптимізація бюджетних коштів з метою скорочення витрат. Якщо все робити грамотно та обгрунтовано, скорочення витрат навпаки допоможе збільшити ваш життєвий потенціал, оскільки значно скоротяться шкідливі звички, а з раціону харчування зникнуть не менше шкідливі продукти.

Як навчитися економити гроші? Це мистецтво, яке важко освоїти без постійної праці. За неправильного підходу в бюджеті сім'ї можуть утворюватися щілини, які закрити часом взагалі нічим. Тому, якщо ви твердо вирішили освоїти науку економії, потрібно не тільки виключити нераціональні витрати, але також навчитися робити вигідні капіталовкладення.

Економія повинна бути послідовною:

  • Перше, що потрібно зробити це розділити витрати на необхідні та зайві. Від останніх краще взагалі відмовитися.
  • Розгляньте можливість економії ресурсів: електроенергії, газу та води.
  • Оптимізуйте харчові звички та витрати грошей на придбання продуктів харчування.
  • Визначте можливості відкладання грошей на "чорний день".

Фахівці стверджують, якщо виходить відкладати щомісяця 10-20% від доходу всіх членів сім'ї, через рік ви зможете заощадити значну суму грошей. Головне розуміти, що економія не означає обмеження у всьому. Якщо до цього процесу підійти раціонально, вам вдасться значно збільшити рівень життя своєї родини.

Як навчитися економити

Як навчиться економити та відкладати гроші перевірені способи

Визначення фінансових пріоритетів

Фінансові витрати повинні проводитися з розумом. Ця наука є досить складною, але безумовно реальною. Важливо зрозуміти, що зменшення нераціональних витрат допоможе відновити фінансовий добробут.

Гроші "про всяк випадок"

Яким би не був сукупний дохід всіх членів сім'ї, необхідно намагатися відкладати деяку суму щомісяця. Це необхідно, бо складна життєва ситуація може трапитися з кожною людиною, а відкладені гроші допоможуть врятувати становище.

Облік доходів та витрат

Щоб вести домашню бухгалтерію не потрібно бути досвідченим фінансистом. Якщо вам складно робити це на папері, існує безліч мобільних додатків, які допоможуть завжди бути в курсі перевищення доступного фінансового ліміту.

Список продуктів

До того, як йти в магазин необхідно скласти список покупок

Склавши перелік того, що вам потрібно купити, ви будете йти в магазин з певною програмою. Після того, як все перераховане знаходиться в корзині необхідно йти до каси, не відволікаючись на непотрібні товари.

Знижки чи товари-аналоги

Маркетинг розробляється таким чином, щоб покупець витратив якомога більше грошей. Тому, вирішивши купити ту чи іншу продукцію, заздалегідь поцікавтеся чи є у цього товару дешевший аналог.

Здорове харчування реальна економія

Виключивши зі свого раціону шкідливі продукти (чіпси, сухарики або вермішелі швидкого приготування), ви помітите, ваш бюджет став набагато повільніше спустошувати.

Відмовляємося від шкідливих звичок

Шкідливі звички це справжнісіньке зло для нашого гаманця. Значна частина населення України витрачає шалені суми саме на таке "згубне задоволення".

Здорове харчування

Вибираємо вигідніші мобільні тарифи

Послуги зв'язку сьогодні коштують відносно недорого. Однак, для того, щоб заощадити на них, варто звернутися до свого оператора з метою надання інформації про спеціальні пропозиції та акції. Це також дозволить значно заощадити кошти.

Установка лічильників

Облік використання газу і води допоможе викреслити зайву витрату грошей. Однак, до того, як встановити лічильники, варто уточнити тариф і вибрати найвигідніший з усіх можливих.

Виплати по кредитах

Якщо у вас є активний кредит, можна скористатися можливістю рефінансування. Для цього, необхідно подати заявку в МФО Дінеро з метою отримання грошей для оплати старої позики. Це допоможе уникнути нарахування додаткових відсотків та комісій.

Так як же навчитися заощаджувати гроші: висновки

Звертайте увагу на всі ваші витрати та намагайтеся виключити всі нераціональні витрати. Тільки за умови правильного обліку, ви зможете навчитися відкладати кошти на "чорний день", що точно не буде зайвим у будь-якій складній життєвій ситуації.

Читачів також цікавить: