Блог
грн
15000
грн

Сума кредиту грн
Сума відсотків
грн
Всього до сплати грн
Дата сплати

Ви знали? Ви можете подовжити Ваш кредит на 7,14 та 30 днів.

Що робити, якщо ви застрягли у Казахстані з відкритим кредитом?

Усі ми тривожно відстежуємо новини, пов'язані із Казахстаном. Політичні події бувають найдраматичнішими, але так хотілося б, щоби від цього не страждали прості люди. Тому Dinero бере на себе турботу про всіх своїх клієнтів, яких життя закинуло до Казахстану, і наразі вони не мають змоги звідти виїхати.

Якщо у вас відкритий кредит, термін якого скоро закінчується, і який закрити немає можливості (бо термінали та відділення українських банків для вас недоступні, а до Особистого Кабінету не увійти через проблеми з Інтернетом), не хвилюйтеся: Dinero своїх не кидає.

Ось що вам потрібно робити:

  1. Зателефонуйте за одним із номерів нашого Контакт центру (набирайте їх у міжнародному форматі): +380673262233, +380733262233, +380503262233.
  2. Додзвонившись до наших спеціалістів, розкажіть їм, де ви перебуваєте, і що з вами сталося.
  3. Спеціаліст Контакт Центру уповноважений для клієнтів, які наразі перебувають у Казахстані, за їх запитом включати Пролонгацію на 30 днів лише за 1 грн.

Крім того, як розповідають інсайдери, іноді де-інде в Казахстані трапляється, що Інтернет «піднімається» – нехай на нетривалий час, але все-таки. Якщо вам пощастило опинитися в такому часі та місці, бігом пишіть нам на сайті в онлайн-чат, або залишайте звернення через форму Зворотного зв'язку, або лист на [email protected] або в Месенджер через офіційну сторінку Dinero в Facebook.

Як бачите, безвихідних ситуацій не буває, просто ми вкотре нагадуємо: якщо у вас виникли проблеми із закриттям кредиту з якоїсь причини, не ховайтеся, не намагайтеся «самому нести свій хрест», прирікаючи себе на безсонні ночі, й тим паче, не шукайте допомоги у сторонніх сумнівних осіб. Зверніться до свого кредитора – до нас, це ж так природньо! Ми зрозуміємо ваші труднощі та разом придумаємо, як із честю вийти з непростої ситуації.

Читачів також цікавить:

Де видають позику грошей на карту цілодобово?

Наскільки реально отримати кредит без дзвінків оператора?

Де найшвидший кредит на карту?

Що значить "Моментальний кредит"?

Де оформить позику без перевірки КІ?

Де взяти кредит, якщо у мене погана кредитна история?

Чому МФО видають кредиты под 0%?

Що таке мікропозика?

Що робити, якщо потрібен терміновий кредит?

Потрібен кредит без застави, куди звертатися?