Блог
грн
15000
грн

Сума кредиту грн
Сума відсотків
грн
Всього до сплати грн
Дата сплати

Ви знали? Ви можете подовжити Ваш кредит на 7,14 та 30 днів.

Що означає оформити кредит онлайн в Україні сьогодні!

Практично кожен із нас, досягши повноліття, хоч раз, але звертався за допомогою до близьких, друзів або знайомих, щоб на короткий період взяти гроші в борг. Але не завжди приятелі можуть позичити саме в той момент, коли це необхідно.

У ситуації, що склалася, людина починає шукати варіанти, де б перехопити пару тисяч гривень і розглядає різні фінансові структури, такі як банки, ломбарди, мікрофінансові організації.

Звернувшись у банк, щоб оформити кредит, клієнтові слід підготувати ряд документів: паспорт, ідентифікаційний податковий номер, довідку про доходи з місця роботи, вказати поручителів і можливо наявність цінного майна.

Залежно від віку, щомісячного доходу, рівня платоспроможності, кредитної історії, суми та терміну позики, банку буде потрібно якийсь час на прийняття рішення. Зазвичай процедура займає від одного-двух тижнів до кількох місяців і гарантій, що Ви отримаєте гроші в борг, банк не дає.

У випадку з ломбардами, ситуація дещо простіша, але слід врахувати, що людині треба мати заставу, яку вона принесе і віддасть в обмін на грошову суму. І щоб забрати назад особисту цінну річ, клієнтові потрібно буде погасити заставну суму та відсотки, що набігли.

Що ж робити, коли не хочеться переплачувати за кредит, а необхідно швидко отримати гроші? Для вирішення данної проблеми краще звернутися у мікрофінансову організацію, таку як Дінеро, яка за п'ять хвилин допоможе вирішити фінансові труднощі.

Оформити онлайн кредит можна на сайті компанії, вибравши на калькуляторі суму і період, на який потрібні кошти. Система мікрокредитування компанії працює таким чином, що всі рішення приймаються автоматично і користувач миттєво отримає інформацію про схвалення позики.

оформити кредит онлайн
Caption

При позитивному рішенні, гроші в борг відразу ж надійдуть на карту банку, яку клієнт верифікував у процесі заповнення заявки на кредит онлайн. Великою перевагою такої позики є те, що її можна отримати в будь-який час і день тижня.

Взяти кредит не складе труднощів, як в робочий час, так і ввечері або вночі, в будні дні, або ж на вихідних, тобто 24/7. Головною умовою буде наявність комп'ютера, мобільного пристрою або планшета з доступом до інтернету.

Сидячи на зручному дивані вдома, перебуваючи на робочому місці в офісі, обідаючи в кафе або перебуваючи на відпочинку за кордоном, громадянин України може швидко і зручно оформити кредит онлайн на будь-які цілі, вказавши необхідну інформацію про себе, а також тільки паспортні дані та ІПН у вигляді підтверджуючих документів особистості.

Але найприємнішою новиною є те, що взяти першу позику строком максимум на 30 днів можна під 0%, тобто зі 100% знижкою. Максимальна сума кредиту при першому оформленні становить 2500 гривень. І погасивши вчасно, користувач заощадить гроші на відсотках, в той час, коли інші фінансові структури беруть за це від 0,9 до 2% за день.

Ми не ховаємо «підводних каменів» і не намагаємося якимось чином наживатися на проблемах людей, яким терміново потрібні гроші до зарплати або на інші потреби. Наша мета - допомогти швидко і при найкращих умовах клієнту вирішити його фінансові труднощі!

Читачів також цікавить: