Блог

Що означає оформити кредит онлайн в Україні сьогодні!

Практично кожен із нас, досягши повноліття, хоч раз, але звертався за допомогою до близьких, друзів або знайомих, щоб на короткий період взяти гроші в борг. Але не завжди приятелі можуть позичити саме в той момент, коли це необхідно.

У ситуації, що склалася, людина починає шукати варіанти, де б перехопити пару тисяч гривень і розглядає різні фінансові структури, такі як банки, ломбарди, мікрофінансові організації.

Звернувшись у банк, щоб оформити кредит, клієнтові слід підготувати ряд документів: паспорт, ідентифікаційний податковий номер, довідку про доходи з місця роботи, вказати поручителів і можливо наявність цінного майна.

Залежно від віку, щомісячного доходу, рівня платоспроможності, кредитної історії, суми та терміну позики, банку буде потрібно якийсь час на прийняття рішення. Зазвичай процедура займає від одного-двух тижнів до кількох місяців і гарантій, що Ви отримаєте гроші в борг, банк не дає.

У випадку з ломбардами, ситуація дещо простіша, але слід врахувати, що людині треба мати заставу, яку вона принесе і віддасть в обмін на грошову суму. І щоб забрати назад особисту цінну річ, клієнтові потрібно буде погасити заставну суму та відсотки, що набігли.

Що ж робити, коли не хочеться переплачувати за кредит, а необхідно швидко отримати гроші? Для вирішення данної проблеми краще звернутися у мікрофінансову організацію, таку як Дінеро, яка за п'ять хвилин допоможе вирішити фінансові труднощі.

Оформити онлайн кредит можна на сайті компанії, вибравши на калькуляторі суму і період, на який потрібні кошти. Система мікрокредитування компанії працює таким чином, що всі рішення приймаються автоматично і користувач миттєво отримає інформацію про схвалення позики.

оформити кредит онлайн
Caption

При позитивному рішенні, гроші в борг відразу ж надійдуть на карту банку, яку клієнт верифікував у процесі заповнення заявки на кредит онлайн. Великою перевагою такої позики є те, що її можна отримати в будь-який час і день тижня.

Взяти кредит не складе труднощів, як в робочий час, так і ввечері або вночі, в будні дні, або ж на вихідних, тобто 24/7. Головною умовою буде наявність комп'ютера, мобільного пристрою або планшета з доступом до інтернету.

Сидячи на зручному дивані вдома, перебуваючи на робочому місці в офісі, обідаючи в кафе або перебуваючи на відпочинку за кордоном, громадянин України може швидко і зручно оформити кредит онлайн на будь-які цілі, вказавши необхідну інформацію про себе, а також тільки паспортні дані та ІПН у вигляді підтверджуючих документів особистості.

Але найприємнішою новиною є те, що взяти першу позику строком максимум на 30 днів можна під 0%, тобто зі 100% знижкою. Максимальна сума кредиту при першому оформленні становить 2500 гривень. І погасивши вчасно, користувач заощадить гроші на відсотках, в той час, коли інші фінансові структури беруть за це від 0,9 до 2% за день.

Ми не ховаємо «підводних каменів» і не намагаємося якимось чином наживатися на проблемах людей, яким терміново потрібні гроші до зарплати або на інші потреби. Наша мета - допомогти швидко і при найкращих умовах клієнту вирішити його фінансові труднощі!

Читачів також цікавить: