Блог
грн
15000
грн

Сума кредиту грн
Сума відсотків
грн
Всього до сплати грн
Дата сплати

Ви знали? Ви можете подовжити Ваш кредит на 7,14 та 30 днів.

Сфера мікрокредитування в Україні демонструє стале зростання

В Україні спостерігається стале зростання ключових показників розвитку мікрофінансових організацій (МФО), прокоментували експерти компанії Dinero для Укрінформ.  

За даними аналітиків ФК Dinero, кількість заявок на мікрокредитування за 9 місяців поточного року зросла у порівнянні з аналогічним періодом 2018 року на 27,9%. «В останні роки спостерігається стале зростання ключових показників розвитку ринку МФО та підвищення рівня довіри населення до послуги мікрокредитування. Ми спостерігаємо це як за динамікою ринку в цілому, так і з показників нашої компанії зокрема, – каже СЕО ФК Dinero Ілля Веселий. – Одним з основних факторів, який сприяє росту ринку, є значне підвищення споживчих настроїв серед населення».

За інформацією експертів компанії, споживчі настрої українців повернулися до показників 2004-2008 років. «За останніми дослідженнями індекс споживчих настроїв (ІСН) у серпні 2019 року склав 95,6 пунктів, що перевищило на 7,6 пунктів показник липня. Тобто, люди більш впевнено дивляться у завтрашній день. Це, відповідно, спонукає їх більше споживати та витрачати на це додаткові кошти. І саме мікрокредити найбільш ефективно підживлюють таку потребу", – коментує директор з маркетингу ФК Dinero Станіслав Андрєєв. На його думку, за сприятливого розвитку подій у країні тенденція нарощування обсягів мікрокредитування збережеться.

За даними Нацкомфінпослуг, приріст обсягу наданих фінансових послуг фінансовими компаніями у 1 півріччі 2019 року у порівнянні з аналогічним періодом минулого року становив 42,8%. Зокрема, приріст темпів надання коштів у борг, в тому числі на умовах фінансового кредиту, сягнув 61%. Основними споживачами фінансових послуг є фізичні особи, малий та середній бізнес.

Більша частина – 55,4% – від загальної суми укладених договорів з надання позик припадає на кредити, надані фізичним особам. При цьому 84,3% від кількості укладених договорів припадала на договори, термін дії яких не перевищував 30 днів. В середньому, фізичні особи брали в борг 3276 грн.

Читачів також цікавить: