Блог
грн
15000
грн

Сума кредиту грн
Сума відсотків
грн
Всього до сплати грн
Дата сплати

Ви знали? Ви можете подовжити Ваш кредит на 7,14 та 30 днів.

Ринок мікрокредитування в Україні в 2019 році

Ми зробили оцінку по мікропозикам, якими кредитуються українці в цьому році. Щомісяця це близько ста тридцяти тисяч позик. На даний момент пройшли реєстрацію більше сімсот МФО. І найголовніше, що після того коли вони почали відкриватися, це 2009-2010 роки, зареєстровані компанії перевищили цифру в тисячу суб'єктів. Частина з них закрилася, трохи довелося об'єднатися, однак левова частка працює і розвивається.

Статистика кластера з мікрокредитування оцінюється нижченаведеними показниками:

   • щороку в Україні люди користуються послугами кредитування до 360 тисяч позик;
   • зросли розміри середнього кредиту до чотирьох тисяч триста гривень за оцінками 2018 року;
   • щоденний відсоток середньої ставки тримається на рівні 1,9%;
   • щороку ринок мікропозик показує тенденцію до збільшення на 85-90%;
   • понад 300 тисяч жителів України зареєстровані як постійні клієнти МФО.

На даний момент жоден з банків не втручається в роботу мікрокредитних організацій і фактично не конкурують з ними. Їх сегмент роботи - PDL. Вони не видають довгострокові кредити. Внаслідок чого їм не доводиться змагатися з МФО, навпаки відбувається інвестування їх діяльності.

Мікропозики в Україні та їх перспектива

Немає ніяких причин, які говорять, що ринок невеликого кредитування йде на спад. Прогнозується збільшення прибутку кредитних організацій, які працюють через інтернет. Онлайн-режим, виходячи з статистики найбільш затребуваний. Тому кредитні мікроорганізаціі, що працюють безпосередньо з клієнтами, створюють сайти і надають свої послуги видачі кредитів в онлайн-режимі.

В даний час в Україні відсутній, на законодавчому рівні, закон, який регулює процентні ставки. Грунтуючись на думці експертного фахівця кардинальні зміни в 2019 році Мінфін не введе. Напевно мікрокредитні компанії будуть продовжувати свою роботу, керуючись законом «Про фінансові послуги».

Аналітики дійшли висновку, що середні позики будуть рости. На сьогоднішній день ця сума дорівнює близько 4300 гривень. Зростання по 2019 році очікується близько до 5000 гривень. Отримати зазначену суму позики буде можливість постійним клієнтам МФО. Грунтуючись на статистичних даних, більшість підприємств не схвалюють новому позичальникові кредит понад 3000 гривень.

На незалежних майданчиках в мережі, можна знайти відгуки від реальних клієнтів МФО, в тому числі і про нашу компанію, які можна прочитати тут І подивитися на ринок мікрокредитування з точки зору споживача, зрозуміти, що важливо для вибору МФО і на що звертає увагу цільова аудиторія.

Читачів також цікавить: