Блог
грн
15000
грн

Сума кредиту грн
Сума відсотків
грн
Всього до сплати грн
Дата сплати

Ви знали? Ви можете подовжити Ваш кредит на 7,14 та 30 днів.

Розігруємо 1MacBook та 3 iPhone cеред нових клієнтів

Як ви думаєте: що там нового в Dinero? 😎

А Dinero запускає акцію!! ☝️🔥

Ми розігруємо призи серед своїх нових клієнтів!

Отже, на кону: MacBook та 3 iPhone.🏆🏆🏆

Умови: в акції беруть участь всі нові клієнти, що оформили позики терміном на 30 днів у компанії Dinero (зверніть увагу, під 0%) в період з 21 серпня по 30 вересня 2018 року.

Призи занадто гарні, і поборотися за них варто!

3 жовтня за допомогою Random.org ми визначимо 4-х переможців.☝️

Список переможців можна буде побачити в нашому блозі, а також на офіційній сторінці в Facebook. Окрім цього, з ними зв’яжеться наша команда особисто.

Ми не проводимо відеозапис з процедурою визначення переможців з метою збереження конфіденційності особистих даних своїх клієнтів! Будьте уважними під час прочитання умов акції!

Киянам команда Dinero зможе вручити призи особисто. Все, що знадобиться переможцям у такому випадку - приїхати до офісу компанї Dinero. Жителям інших міст та сіл України ми відправимо їх поштою.

Якщо Вам потрібна термінова фінансова підтримка або ж Ви за все літо так і не встигли вирватися у відпустку, щоб хоча б тиждень відпочити від буденної метушні, тоді Dinero допоможе Вам розібратися з цими питаннями якомога швидше та легше!

Бажаємо успіху! Адже Dinero вірить в те, що одним з 4-х щасливчиків, які стануть власниками стильних і таких необхідних у сучасній повсякденності девайсів, може стати не хто інший, як Ви! 💯

Читачів також цікавить: