Блог

Розігруємо 1MacBook та 3 iPhone cеред нових клієнтів

Як ви думаєте: що там нового в Dinero? 😎

А Dinero запускає акцію!! ☝️🔥

Ми розігруємо призи серед своїх нових клієнтів!

Отже, на кону: MacBook та 3 iPhone.🏆🏆🏆

Умови: в акції беруть участь всі нові клієнти, що оформили позики терміном на 30 днів у компанії Dinero (зверніть увагу, під 0%) в період з 21 серпня по 30 вересня 2018 року.

Призи занадто гарні, і поборотися за них варто!

3 жовтня за допомогою Random.org ми визначимо 4-х переможців.☝️

Список переможців можна буде побачити в нашому блозі, а також на офіційній сторінці в Facebook. Окрім цього, з ними зв’яжеться наша команда особисто.

Ми не проводимо відеозапис з процедурою визначення переможців з метою збереження конфіденційності особистих даних своїх клієнтів! Будьте уважними під час прочитання умов акції!

Киянам команда Dinero зможе вручити призи особисто. Все, що знадобиться переможцям у такому випадку - приїхати до офісу компанї Dinero. Жителям інших міст та сіл України ми відправимо їх поштою.

Якщо Вам потрібна термінова фінансова підтримка або ж Ви за все літо так і не встигли вирватися у відпустку, щоб хоча б тиждень відпочити від буденної метушні, тоді Dinero допоможе Вам розібратися з цими питаннями якомога швидше та легше!

Бажаємо успіху! Адже Dinero вірить в те, що одним з 4-х щасливчиків, які стануть власниками стильних і таких необхідних у сучасній повсякденності девайсів, може стати не хто інший, як Ви! 💯

Читачів також цікавить: