Блог
грн
15000
грн

Сума кредиту грн
Сума відсотків
грн
Всього до сплати грн
Дата сплати

Ви знали? Ви можете подовжити Ваш кредит на 7,14 та 30 днів.

Як перевірити свою кредитну історію в Україні?

Перевірка кредитної історії

Всім привіт! Сьогодні ми поговоримо про сайт https://www.ubki.ua/ (Українське бюро кредитних історій) та його переваги. Одна з популярних послуг, яка надається на сайті для фізичних осіб – це перевірка кредитної історії онлайн. Вартість послуги становить 50 грн.

Чому варто знати свою кредитну історію?

  • Якщо Вам відмовили у кредиті, то звіт допоможе зрозуміти, з якої саме причини це сталося, і як виправити ситуацію.
  • Для попередньої перевірки актуальної кредитної історії, до звернення в банк за отриманням нової позики.
  • Щоб переконатися, що ніхто не отримував незаконним способом кредит на ваше ім'я і своєчасно розібратися з ситуацією.
  • Після внесення оплати клієнт отримує вичерпну інформацію про взяті ним кредити і про історію їх погашення – так можна дізнатися, чи були прострочення і як часто, або ж як сумлінно людина ставилася до виплати заборгованості. Українське бюро кредитних історій отримує інформацію з достовірних джерел – банківських організацій, фінансових лізингових компаній, кредитних спілок та інших фінансових інститутів, які спеціалізуються на кредитуванні та виданні позик. До речі, кредитна історія зберігається 10 років після погашення заборгованості.

Отримати необхідну інформацію можна безкоштовно в бюро кредитних умов один раз на рік або ж, відповідно до законодавства України, в разі невмотивованої відмови у виданні кредиту. В обох випадках Вам необхідно відправити лист на поштову адресу, вказану на сайті. У заяві необхідно вказати таку інформацію: прізвище, ім'я, по батькові, паспортні дані, адресу прописки (для приватних осіб), юридичну адресу (для організацій), реєстраційний номер облікової картки платника податків. Доведеться довше почекати, проте Ви заощадите 50 грн і зможете отримати чорний список кредитних історій безкоштовно. Інформація прийде Вам на поштову адресу не пізніше, ніж через пару днів з моменту отримання заяви.

Дізнатися кредитну історію можуть лише ті організації, яким Ви дали згоду на доступ до цих даних.

Плюси і мінуси сайту

Якщо Вас цікавить як дізнатися, чи є кредит у людини, то Інтернет-ресурс буде дуже вам корисний. Оскільки сайт має безліч переваг:

  • На сайті можна отримати повний спектр послуг у сфері кредитування – відправити заявку на кредит, отримувати повідомлення про виникнення прострочення, терміни виплати, отримувати кредитну історію онлайн, дізнаватися свій кредитний рейтинг, підключати опцію FREEZE (повідомлення банкам про те, що Ви тимчасово не бажаєте отримувати кредит).
  • На сайті можна замовити послугу «СтатусКонтроль», щоб завжди бути в курсі своєї кредитної історії і не мати проблем з кредитуванням в майбутньому. Вартість в місяць становить 55 грн з опцією Freeze, і 45 грн в місяць – без цієї опції. Так Ви в будь-який момент зможете отримувати необмежений доступ до звітів.
  • Ви маєте право оскаржувати дані в кредитній історії, якщо Ви з ними не згодні. Якщо кредитор підтвердить, що були допущені помилки, то має оперативно внести правки.
  • На сайті зберігаються замовлені раніше звіти. Їх можна переглядати в будь-який час з повної, або з мобільної версії сайту. Для цього попередньо потрібно авторизуватися під своїм логіном і паролем.
  • У розділі «Реєстр запитів» Ви завжди можете подивитися, хто і в який час цікавився вашою кредитною історією. Так можна відстежити неправомірний доступ до конфіденційної інформації.

Певний недолік сайту – це, звичайно, злегка завищена вартість послуг. Один звіт обійдеться в 50 грн – це порівняно невелика сума, але якщо Вам необхідно регулярно отримувати кілька звітів, то краще увімкнути послугу «Статус.Контроль».

Читачів також цікавить: