Блог
грн
15000
грн

Сума кредиту грн
Сума відсотків
грн
Всього до сплати грн
Дата сплати

Ви знали? Ви можете подовжити Ваш кредит на 7,14 та 30 днів.

Особливості виїзду за кордон при наявності незакритий кредиту в банку

Якщо у людини є незакритий кредит і він збирається виїжджати за межі країни на роботу або просто відпочивати, виникає питання, з якою заборгованістю не випускають за кордон. Тут варто зазначити, що побоювання такого характеру далеко не безпідставні. При оформленні виїзних документів, відомості про кожну людину передаються в прикордонну службу. Отже, якщо є постанова суду про те, що ви є невиїзними, вам точно не дадуть сісти на борт літака.

Чому деяким позичальникам забороняється залишати межі країни?

Чи можна виїхати за кордон якщо є кредит? Якщо ви справно вносите щомісячні платежі, немає приводу для занепокоєння. Крім цього, навіть якщо є хоч якась прострочення, але немає постанови суду, вас ніхто не зможе обмежити в пересуванні.

Заборона виїзду за кордон боржникам можливий тільки в наступних випадках:

  1. В отриманні візи може бути відмовлено, якщо на погашення кредиту йде велика частина доходу позичальника. Справа в тому, що представники посольства можуть засумніватися в тому, що після закриття поточних боргів ви зможете повноцінно утримувати себе в іншій країні. Але, якщо ви доведіть свою фінансову спроможність, проблеми з виїздом чи не виникнуть.
  2. Друга перешкода для виїзду - це постанова суду. Але, якщо ви до моменту оформлення документів зможете повністю погасити заборгованість, з більшою ймовірністю вас випустять за межі країни.

Як перевірити перед виїздом, чи є заборгованість по кредиту?

Як дізнатися чи можу я виїхати за кордон з України? Дане питання досить швидко вирішуємо. Законодавством України передбачено те, що всі дані про боржників по кредитах збираються в єдиний реєстр. Уточнити цю інформацію сьогодні можна без проблем, так як ці дані є публічними.

Тут необхідно взяти до уваги те, що старі заборгованості, які утворилися ще до розробки реєстру можуть потрапляти в нього несвоєчасно. Крім цього, наявність боргу ще не говорить про те, що вам буде заборонено залишати межі країни. Як було зазначено вище, заборонити виїзд за кордон можуть тільки після відповідного судового рішення.

Щоб перевірити чи є ваше прізвище в списку боржників за кредитами, варто виконати наступні кроки:

  • Увійдіть на офіційний сайт державного реєстру.
  • Введіть в рядку пошуку свої особисті дані (ідентифікаційний код, паспортні дані, ПІБ, дату народження).
  • Після того, як система надасть можливі збіги, варто перевірити наявність там саме ваших даних.

Дотримуючись цих нескладних рекомендацій, ви зможете самостійно перевірити, чи внесено ваша особиста інформація в реєстр боржників по кредитах. Якщо там немає вашого прізвища, можете не замислюватися про те, з якою заборгованістю не випускають за кордон.

Як покинути межі країни, якщо є заборгованість по кредиту?

Для того, щоб з виїздом за кордон не виникло ніяких складнощів, найнадійнішим рішенням буде погасити кредит. Але, не завжди за короткий проміжок часу можна знайти необхідні кошти. Крім цього, якщо є будь-яка прострочення, вам необхідно готувати себе до того, що крім тіла кредиту доведеться заплатити пені, додаткові комісії або інші штрафи.

Другий законний спосіб вирішення питання - рефінансування старого кредиту. У банку можна взяти новий цільовий кредит, який зможе покрити наявну заборгованість. Але, в такому разі, ви не зможете витратити кредитні кошти на свій розсуд.

Ви можете оформити нову позику в МФО Дінер. Це допоможе погасити частину старого кредиту, що надасть можливість без проблем виїхати за межі країни. Крім цього, тут надаються вигідні умови, а також не потрібно залучати поручителів, вносити заставне майно або надавати довідки про доходи.

Читачів також цікавить: