Блог
грн
15000
грн

Сума кредиту грн
Сума відсотків
грн
Всього до сплати грн
Дата сплати

Ви знали? Ви можете подовжити Ваш кредит на 7,14 та 30 днів.

Особливості та вигоди р2р кредитування

Р2р-кредитування - це онлайн-сервіс, який надає можливість здійснювати кредитування в обхід банків та мікрофінансових організацій. По суті, це позичання грошей через інтернет від людини до людини. На сьогоднішній день у світі такий тип взаємозв'язку між кредитором і позичальником розвивається вже давно. Але, як р2р-кредитування працює в Україні? У даній статті детально розберемо це питання.

Як відбувається p2р-угода?

Спочатку позичальники і кредитори проходять простий процес реєстрації на сайті сервісу. Після цього всі, хто бажає позичити гроші, отримують необмежений доступ до заявок позичальників. Інвестор може переглядати заявки в будь-який час, обираючи більш вигідних для себе позичальників.

Що стосується людини, яка хоче взяти гроші в борг, їй надаються обмежені умови. Переглянути рейтинг кредитора можна лише на сайті платформи. Але крім цього, на сервісі представлена інформація про кредиторів, яка отримана за запитом з Бюро кредитних історій.

Щодо інтересів платформи, тут передбачене відрахування певного відсотку від суми позики. Після підписання кредитного договору гроші надходять на рахунок позичальника в найкоротші строки. Важливо відзначити, що стати інвестором одного кредиту може як одна людина, так і декілька.

Чому вигідно виробляти р2р-кредитування?

Якщо ви не знаєте, що це таке, сучасні онлайн-ресурси надають безліч інформації, щодо р2р-позик. До того, як укласти Договір з однією з платформ, варто уважно ознайомитися з усіма умовами Договору. Це дуже важливо так як одні майданчики видають кредити з більш високим відсотком, в тому час, як умови інших є більш лояльними.

Що стосується доступної суми, яку ви можете отримати в борг за допомогою р2р інтернет-майданчиків, тут горизонти широкі. Тут можливо взяти в борг як 5 000 грн до одного місяця, так і значніші суми на тривалий період. Але в будь-якому випадку процентна ставка буде значно нижчою, ніж у банку чи мікрофінансовій організації.

Переваги р2р позик

Як було зазначено вище, р2р-кредити вигідні як інвесторам, так і людям, які бажають отримати в борг певну суму грошей. Що стосується переваг для позичальників, це:

  • мінімальні вимоги для отримання коштів. Стати клієнтом сервісу можна за наявності лише паспорта та ідентифікаційного коду.
  • Можливість відстежити статус кредитної заявки в будь-який час доби.
  • На відміну від банків і МФО, тут надаються 100% прозорі умови. Ви не зіштовхнетеся з прихованими комісіями та іншими підводними каменями.
  • Якщо ви не знаєте, які сервіси підтримують р2р-кредитування в Україні, необхідно порадитися з кредитним фахівцем. Це зумовлено тим, що позичати гроші варто тільки на тих майданчиках, де свої послуги надають перевірені кредитори.
  • Повернення боргу можна робити через особистий кабінет користувача на сайті платформи. Це дуже зручно, оскільки для погашення боргу по кредиту вам не потрібно їхати в банк або в офіс МФО.

Для кредиторів р2р позики також мають певний інтерес:

  • максимальна перевірка особистих даних клієнтів. Це говорить про те, що тут ризики для позичальників мінімальні.
  • Ставши інвестором на р2р-майданчику, ви з високою ймовірністю не зіштовхнетеся з шахрайством.
  • Можливість вибору позичальника на основі кредитної історії, рівня доходу позичальника і так далі.

Р2р кредити - досить вигідний спосіб отримання коштів в борг, оскільки для цього вам не потрібно переплачувати і приймати не завжди вигідні умови фінансової організації.

 

Читачів також цікавить:

Оцінка статті: 4,5/5

Проголосувало 163 людини.