Блог

Особливості та вигоди р2р кредитування

Р2р-кредитування - це онлайн-сервіс, який надає можливість здійснювати кредитування в обхід банків та мікрофінансових організацій. По суті, це позичання грошей через інтернет від людини до людини. На сьогоднішній день у світі такий тип взаємозв'язку між кредитором і позичальником розвивається вже давно. Але, як р2р-кредитування працює в Україні? У даній статті детально розберемо це питання.

Як відбувається p2р-угода?

Спочатку позичальники і кредитори проходять простий процес реєстрації на сайті сервісу. Після цього всі, хто бажає позичити гроші, отримують необмежений доступ до заявок позичальників. Інвестор може переглядати заявки в будь-який час, обираючи більш вигідних для себе позичальників.

Що стосується людини, яка хоче взяти гроші в борг, їй надаються обмежені умови. Переглянути рейтинг кредитора можна лише на сайті платформи. Але крім цього, на сервісі представлена інформація про кредиторів, яка отримана за запитом з Бюро кредитних історій.

Щодо інтересів платформи, тут передбачене відрахування певного відсотку від суми позики. Після підписання кредитного договору гроші надходять на рахунок позичальника в найкоротші строки. Важливо відзначити, що стати інвестором одного кредиту може як одна людина, так і декілька.

Чому вигідно виробляти р2р-кредитування?

Якщо ви не знаєте, що це таке, сучасні онлайн-ресурси надають безліч інформації, щодо р2р-позик. До того, як укласти Договір з однією з платформ, варто уважно ознайомитися з усіма умовами Договору. Це дуже важливо так як одні майданчики видають кредити з більш високим відсотком, в тому час, як умови інших є більш лояльними.

Що стосується доступної суми, яку ви можете отримати в борг за допомогою р2р інтернет-майданчиків, тут горизонти широкі. Тут можливо взяти в борг як 5 000 грн до одного місяця, так і значніші суми на тривалий період. Але в будь-якому випадку процентна ставка буде значно нижчою, ніж у банку чи мікрофінансовій організації.

Переваги р2р позик

Як було зазначено вище, р2р-кредити вигідні як інвесторам, так і людям, які бажають отримати в борг певну суму грошей. Що стосується переваг для позичальників, це:

  • мінімальні вимоги для отримання коштів. Стати клієнтом сервісу можна за наявності лише паспорта та ідентифікаційного коду.
  • Можливість відстежити статус кредитної заявки в будь-який час доби.
  • На відміну від банків і МФО, тут надаються 100% прозорі умови. Ви не зіштовхнетеся з прихованими комісіями та іншими підводними каменями.
  • Якщо ви не знаєте, які сервіси підтримують р2р-кредитування в Україні, необхідно порадитися з кредитним фахівцем. Це зумовлено тим, що позичати гроші варто тільки на тих майданчиках, де свої послуги надають перевірені кредитори.
  • Повернення боргу можна робити через особистий кабінет користувача на сайті платформи. Це дуже зручно, оскільки для погашення боргу по кредиту вам не потрібно їхати в банк або в офіс МФО.

Для кредиторів р2р позики також мають певний інтерес:

  • максимальна перевірка особистих даних клієнтів. Це говорить про те, що тут ризики для позичальників мінімальні.
  • Ставши інвестором на р2р-майданчику, ви з високою ймовірністю не зіштовхнетеся з шахрайством.
  • Можливість вибору позичальника на основі кредитної історії, рівня доходу позичальника і так далі.

Р2р кредити - досить вигідний спосіб отримання коштів в борг, оскільки для цього вам не потрібно переплачувати і приймати не завжди вигідні умови фінансової організації.

 

Читачів також цікавить:

Оцінка статті: 4,5/5

Проголосувало 163 людини.