Блог
грн
15000
грн

Сума кредиту грн
Сума відсотків
грн
Всього до сплати грн
Дата сплати

Ви знали? Ви можете подовжити Ваш кредит на 7,14 та 30 днів.

Особливості оформлення валютного кредиту

На сьогоднішній день валютні кредити не користуються такою популярністю, як кілька років тому. Це обумовлено тим, що курс долара сьогодні на порядок вище, ніж це було раніше. Отже, якщо оформляти валютні кредити в Україні, можна зіткнутися з дуже великою переплатою.

Що стосується кредитних умов, багато банків і МФО надають позичальникам можливість оформити позику на вигідних умовах. Клієнт фінансової компанії не повинен переплачувати, а також має можливість отримати мінімальну процентну ставку. Але, якщо говорити про валютні кредити, тут можуть виникнути певні складнощі. Якщо ви є фізичною особою, вам ніхто не видасть доларову позику. Таким чином, отримати гроші в борг в іноземній валюті можуть тільки юридичні особи.

Як можна погасити борг по валютному кредиту?

У тому випадку, якщо у вас виникли труднощі з виплатою валютного боргу банку, варто дотримуватися наступних порад фахівців:

  • Зверніться в банк з проханням оформити пролонгацію боргу. Це допоможе збільшити термін виплати і знизити щомісячну суму.
  • Варто подати заяву в банк, в якому йтиметься про переведення валютного кредиту в гривневий. Зробити це досить складно. Тому, якщо ви вирішили зробити таку конвертацію, варто заздалегідь порадитися з грамотним юристом.
  • Оформіть кредитні канікули. Це допоможе вирішити фінансові проблеми позичальника. Протягом кредитних канікул банк надасть можливість не платити по кредиту.

Реструктуризація валютного кредиту

Для того, щоб оформити реструктуризацію за кредитом, необхідно слідувати наступним радам:

  • Варто подати заяву в фінансову компанію, де вказуватиметься причина необхідності реструктуризації. Всю інформацію постарайтеся викладати максимально дохідливо.
  • У заяві також необхідно вказати суму боргу, можливі джерела доходу і бажані терміни погашення.
  • До того, як ви звернутися в банк, необхідно зробити часткову оплату кредиту. Це дуже важливо, тому що банківські співробітники зможуть бачити те, що ви намагаєтеся усіма силами погасити заборгованість, що утворилася.

Після розгляду вашої заяви кредитної комісією, вам буде надано відповідь. Отже, при прийнятті позитивного рішення, все що потрібно буде зробити - це знайти необхідну суму для виплати кредиту.