Блог
грн
15000
грн

Сума кредиту грн
Сума відсотків
грн
Всього до сплати грн
Дата сплати

Ви знали? Ви можете подовжити Ваш кредит на 7,14 та 30 днів.

Оформлення кредитів для ФОП

Сьогодні побудова власного бізнесу користується особливою популярністю. Це обумовлено небажанням людей працювати на когось. Отже, щоб мати дохід і не звітувати перед керівництвом, досить відкрити свою фірму і стати підприємцем.

Але, не все так просто. Для того, щоб відкрити свій бізнес, необхідно мати надійне джерело фінансування. Тут і починаються певні складності: не вистачає грошей на рекламу, нічим платити зарплату найманим працівникам або нема за що закупити необхідну сировину.

Найпростіший і доступний спосіб отримання грошей на розвиток підприємства - це отримання кредиту для ФОП. Зробити це можна, як в банку, так і за допомогою однієї з численних МФО. У першому випадку ви зможете позичити велику суму грошей, але і умови кредитування будуть досить жорсткими. Що стосується кредитування за допомогою онлайн сервісу Dinero, тут пропонується вигідна процентна ставка і прозорі умови спільної співпраці.

У даній статті потребує ретельного аналізу того, як проводиться кредитування представників малого бізнесу і всіх нюансів такого отримання грошей на розвиток своєї компанії.

Особливості отримання кредиту приватним підприємцем

Для того, щоб не зіткнутися з ситуацією, коли при оформленні кредиту позичальникові виставляються приховані комісії або інші непрозорі умови, необхідно спочатку з усім розумінням важливості питання розглянути всі пункти кредитного договору. Це дуже важливо, тому що деякі фінансові установи дрібним шрифтом прописують необхідність значної переплати.

У тому випадку, якщо вам щось незрозуміло, варто звернутися до банківського фахівця з метою роз'яснення всіх нюансів кредитування. Крім цього, не нехтуйте консультацією досвідченого юриста, який також зможе визначити всі за і проти отримання кредиту саме в цьому банку.

Цільові кредити

Якщо вам необхідно облаштувати свій офіс або взяти житло в кредит, варто скористатися можливістю цільового кредитування. Таким чином, банк видасть кошти із зазначенням мети їх отримання. Це говорить про те, що ви не зможете витратити гроші на щось інше.

Однак, варто враховувати те, що цільові кредити є досить витратним способом отримання грошей в борг. Це обумовлено тим, що переплата за такою позикою становить близько 80% в рік.

Відкриття кредитної картки

Будь-який підприємець може в банку відкрити кредитну карту. Ці кошти можуть бути витрачені не тільки на розвиток бізнесу, а й на свої власні потреби. Тут також важливо відзначити, що на кредитці може бути від 10 тис. До 300 тис. Гривень.

Кредити для ФОП в Дінер

Єдиним мінусом отримання кредиту в МФО є те, що тут вам не вдасться взяти в борг велику суму грошей. Але, якщо підприємцю необхідно перекрити будь-які поточні витрати або купити щось в офіс, кредит в Дінер стане самим правильним виходом з положення. Якщо говорити про переваги отримання кредиту в даній мікрофінансової компанії, це:

  • Швидкі терміни розгляду кредитної заявки.
  • Немає необхідності надавати заставне майно або залучати поручителів.
  • Мінімальні вимоги для видачі кредитних коштів.
  • Кредит онлайн можна отримати в будь-якій точці земної кулі.

Щоб стати клієнтом інтернет-сервісу, достатньо надати паспорт та ідентифікаційний код. Отже, кредитування в Dinero допоможе швидко вирішити поточні проблеми і відновити фінансову стабільність вашого підприємства.

Читачів також цікавить:

Оцінка статті: 4,5/5

Проголосувало 123 людини.