Блог
грн
15000
грн

Сума кредиту грн
Сума відсотків
грн
Всього до сплати грн
Дата сплати

Ви знали? Ви можете подовжити Ваш кредит на 7,14 та 30 днів.

Оформіть кредит та швидко отримайте гроші на карту!

Більшість тих, хто подавав заявку на кредит онлайн, думає, що позику відхиляють тільки у разі, якщо у користувача погана кредитна історія або ж є інші відкриті діючі кредити.

Насправді, існує безліч причин, за якими могли не схвалити кредит онлайн. Якщо ви знаєте, що у Вас все добре з документами, завжди повертаєте борги своєчасно, працюєте на постійній основі та офіційно працевлаштовані, то ймовірно, проблема зовсім в іншому.

отримати гроші в кредит

При заповненні заявки на онлайн кредит, дуже важливо коректно заповнювати поля та вносити достовірні дані по паспорту, ІПН, з місця прописки і фактичного проживання, з роботи, а також інформацію про соціальний статус та сім'ю.

На прийняття рішення дуже впливає і якість фотографії, що Ви прикріпили до заявки, яку іноді запитують фінансові організації, щоб упевнитися у достовірності паспортних даних та боротьбі з шахрайством.

Але в більшості випадків, у користувачів не виходить взяти кредит через некоректно вказану банківську карту. Вона може бути прострочена, заблокована, належати третім особам, або ж просто клієнт ввів неправильно номер і дату картки.

При виникненні будь-яких затримок під час заповнення заявки, Ви завжди можете звернутися до служби підтримки або написати в чат, де Вам допоможуть швидко вирішити проблему за лічені хвилини.

Останньою причиною, по якій не можна оформити кредит і отримати гроші, є технічний збій, коли від користувача мало-що залежить. У таких випадках слід спробувати подати заявку ще раз через певний проміжок часу, якщо на сайті компанії не повідомили про проблеми технічного характеру.

Читачів також цікавить: