Блог
грн
15000
грн

Сума кредиту грн
Сума відсотків
грн
Всього до сплати грн
Дата сплати

Ви знали? Ви можете подовжити Ваш кредит на 7,14 та 30 днів.

Напередодні Різдвяного дива Dinero дарує знижки 50% всіх своїх клієнтів

Напередодні Різдва серця завжди завмирають у солодкому очікуванні дива. У Різдвяну ніч навіть найбільші скептики вірять у чудеса. Не дивно, що найпопулярнішою різдвяною історією всіх часів стала відома повість Ч. Дікенса про старого скнару Скруджа, який саме у ніч на Різдво переосмислив усе своє життя та перетворився на добросердечного чоловіка.

Та й самі традиції святкування Різдва у світі дивовижним чином змінювалися, деякі – так, що їх нині важко впізнати. Проте ось – найцікавіші казуси різдвяних традицій:

 • Прикрашати помешкання саме ялинками (чи то соснами, тобто будь-якими глицяними деревами) – традиція ще з дохристиянських часів. Язичники сприймали вічно зелені рослини як символ вічності, невмирущості та нескінченного відродження.
 • Перші ялинки прикрашали свічками. Тому коло ялинки завжди ставили відро з водою – на випадок пожежі.
 • Також різдвяне дерево, що символізувало Райські кущі, прикрашали квітами та фруктами. Можливо, звідти й повелося, що найпопулярніша ялинкова іграшка всіх часів – кулька, праобразом якої було райське яблуко.
 • Європейська традиція ховати подарунки у шкарпетку пішла від легенди про Святого Миколая та трьох бідних сестер, до яких Святий одного разу проліз через димохід та підкинув золотих монет у шкарпетки, що саме сушилися біля комина.

До речі, про подарунки, особливо про грошові. Dinero також не лишається осторонь різдвяних традицій та дарує своїм клієнтам подарунки. Нумо заглядати під ялинку до своєї електронної поштової скриньки чи телефону. Там на кожного, хто колись скористався нашими послугами й був чемний, чекає лист чи SMS. А у цьому повідомленні – промокод, що дає знижку 50% на новий кредит. Поспішайте, адже дива не вічні, подарунки роздають тільки до свята, а наш різдвяний промокод діє лише 3 дні!

Детальні умови використання різдвяного промокоду від Dinero

 • У акції беруть участь тільки громадяни України, що досягли 18-річного віку.
 • Акційний умови діють з 6 по 8 січня 2021 включно.
 • В акції беруть участь ті клієнти, що отримали промокод у SMS чи e-mail, подали заявку протягом дії акції та отримали схвалення по ній.
 • Щоб скористатися промокодом, зайди до особистого кабінету, подай заявку на бажаний кредит та введи свій промокод у однойменне поле.
 • Сума, яка доступна кожному клієнтові, відображається в його особистому кабінеті. Строк кредиту – до 30 днів. Знижка буде застосована до відсоткової ставки, яка, у свою чергу, залежить від суми та терміну кредиту.
 • Добори вільних коштів здійснюються на загальних підставах.
 • Продовження за акційними кредитами платне та можливе на термін до 30 днів.

Такі подарунки чекають на наших постійних клієнтів. А як щодо нових, що збираються вперше скористатись послугами Dinero? Про них ми теж подбали й кожному новому клієнтові даруємо перший кредит під 0,1% на день!

Dinero щиро бажає усім щасливого Різдва!

Читачів також цікавить:

Де видають позику грошей на карту цілодобово?

Наскільки реально отримати кредит без дзвінків оператора?

Де найшвидший кредит на карту?

Що значить "Моментальний кредит"?

Де оформить позику без перевірки КІ?

Де взяти кредит, якщо у мене погана кредитна история?

Чому МФО видають кредиты под 0%?

Що таке мікропозика?

Що робити, якщо потрібен терміновий кредит?

Потрібен кредит без застави, куди звертатися?