Блог
грн
15000
грн

Сума кредиту грн
Сума відсотків
грн
Всього до сплати грн
Дата сплати

Ви знали? Ви можете подовжити Ваш кредит на 7,14 та 30 днів.

Нагородження переможця акції "Розіграш 1 000 000 гривень"

Офіційне вручення одного мільйона гривень 25.06.2019

Ось і завершилася найочікуваніша акція Dinero 🔥 розіграш 1 000 000 гривень 🔥. Ми перша мікрофінансова організація в Україні, яка провела акцію такого масштабу! Цим розіграшем ми хотіли висловити подяку всім людям, які користуються нашими послугами.

Ключовою для компанії є довіра клієнтів, яку ми завойовуємо завдяки прозорості роботи нашого сервісу. Тому акція була доступною абсолютно всім користувачам наших послуг, визначення переможця транслювалося в прямому ефірі, а нагородження проходило на очах сотень глядачів. Компанія Dinero абсолютно відкрита і прозора перед своїми клієнтами, і ми дійсно цим пишаємося.

Отже, аж 7 місяців наші клієнти чекали дня розіграшу і провели за цей час понад півмільйона фінансових операцій. День ікс був призначений 17-го травня 2019 року: цього дня ми запустили онлайн трансляцію в групі Facebook, під час якої і був обраний наш щасливчик. Саме того дня в Україні з'явився ще один гривневий мільйонер, яким став киянин Кучеров Владислав В'ячеславович.

Переможець не вірив своєму щастю поки не отримав з рук Михайла Крупина чек на один мільйон гривень. Урочисте і хвилююче нагородження відбувалося на головній сцені Маріїнського парку 25 травня 2019 року цю дату наш переможець точно не забуде, оскільки наше свято збіглося з Днем Києва, і стало вдвічі приємнішим для усіх глядачів.

Не забуде наш переможець і ті відчуття, з яким сідав в лімузин, тримаючи в руках мільйонний чек. Сам Владислав так описує свої емоції: "У мене шок, у всієї родини шок. Ніхто до останнього не вірив ".

А поки наш щасливчик усвідомлює свою удачу, ми не зупиняємося і вже готуємо для вас нові приємності, привабливі акції та карколомні розіграші. Ставайте клієнтами Dinero і збільшуйте свої шанси стати мільйонером. 🌟 Вірте в себе, і удача обов'язково вам посміхнеться! 🌟

Читачів також цікавить: