Блог

Нагородження переможця акції "Розіграш 1 000 000 гривень"

Офіційне вручення одного мільйона гривень 25.06.2019

Ось і завершилася найочікуваніша акція Dinero 🔥 розіграш 1 000 000 гривень 🔥. Ми перша мікрофінансова організація в Україні, яка провела акцію такого масштабу! Цим розіграшем ми хотіли висловити подяку всім людям, які користуються нашими послугами.

Ключовою для компанії є довіра клієнтів, яку ми завойовуємо завдяки прозорості роботи нашого сервісу. Тому акція була доступною абсолютно всім користувачам наших послуг, визначення переможця транслювалося в прямому ефірі, а нагородження проходило на очах сотень глядачів. Компанія Dinero абсолютно відкрита і прозора перед своїми клієнтами, і ми дійсно цим пишаємося.

Отже, аж 7 місяців наші клієнти чекали дня розіграшу і провели за цей час понад півмільйона фінансових операцій. День ікс був призначений 17-го травня 2019 року: цього дня ми запустили онлайн трансляцію в групі Facebook, під час якої і був обраний наш щасливчик. Саме того дня в Україні з'явився ще один гривневий мільйонер, яким став киянин Кучеров Владислав В'ячеславович.

Переможець не вірив своєму щастю поки не отримав з рук Михайла Крупина чек на один мільйон гривень. Урочисте і хвилююче нагородження відбувалося на головній сцені Маріїнського парку 25 травня 2019 року цю дату наш переможець точно не забуде, оскільки наше свято збіглося з Днем Києва, і стало вдвічі приємнішим для усіх глядачів.

Не забуде наш переможець і ті відчуття, з яким сідав в лімузин, тримаючи в руках мільйонний чек. Сам Владислав так описує свої емоції: "У мене шок, у всієї родини шок. Ніхто до останнього не вірив ".

А поки наш щасливчик усвідомлює свою удачу, ми не зупиняємося і вже готуємо для вас нові приємності, привабливі акції та карколомні розіграші. Ставайте клієнтами Dinero і збільшуйте свої шанси стати мільйонером. 🌟 Вірте в себе, і удача обов'язково вам посміхнеться! 🌟

Читачів також цікавить: