Блог
грн
15000
грн

Сума кредиту грн
Сума відсотків
грн
Всього до сплати грн
Дата сплати

Ви знали? Ви можете подовжити Ваш кредит на 7,14 та 30 днів.

На що звертати увагу в кредитному договорі – #ЗнайСвоїПрава

Наші постійні читачі, мабуть, вже знають, що Dinero бере участь у загальнонаціональному освітньому проєкті, ініційованому Нацбанком та Уповноваженим Верховної Ради з прав людини, #ЗнайСвоїПрава.

У межах цієї ініціативи Всеукраїнська асоціація фінансових компаній та інформаційний портал «Мінфін» на You-Tube-каналі «Мінфіну» випускають освітні аніме зі зворушливою історією – про те, як хлопчина на ім’я Макс хотів подарувати своїй коханій на їх річницю цуцика породи мальтіпу. Та через затримку зарплатні хлопчина наважується взяти мікрокредит. А про всі тонкощі цієї справи йому розповідає експерт з фінансових послуг Степан.

Це ми вам стисло переказали сюжет попередньої серії, якою вже ділилися в нашому блозі.

На часі – другий ролик з цієї ж кампанії, який більш детально розкриває важливість вивчення кредитного договору до його підписання. А чи багато з вас його вивчали так ретельно?

Дивіться й Знайте Свої Права. Адже не дарма над цими роликами працює велика творча команда. І не даремно Dinero як член Всеукраїнської асоціації фінансових кампаній робить свій внесок до просвітницької діяльності наших високоповажних пратнерів: Національного Банку України, Уповноваженого Верховної Ради з прав людини та «Мінфіну»: