Блог
грн
15000
грн

Сума кредиту грн
Сума відсотків
грн
Всього до сплати грн
Дата сплати

Ви знали? Ви можете подовжити Ваш кредит на 7,14 та 30 днів.

Лайфхак цієї осені: як заробити мільйон з Dinero?

Ми прагнемо бути надійним помічником у реалізації прагнень наших клієнтів. Тому спеціально для вас команда Dinero створила низку пропозицій, які цьому сприяють. Одним з проектів, націлених на фінансовий розвиток клієнтів, була нещодавня акція «50 000 гривень за друзів», у якій загалом взяло участь 7 150 партнерів! 

Лідером програми стала Корчак Вікторія Анатоліївна з міста Новояворівськ Львівської області, яка залучила до акції 201-го друга та заробила за весь період проведення 100 500 гривень, тобто в два рази більше заявлених п’ятдесяти!  

«Я вважаю, що ця програма легкий та швидкий спосіб реального заробітку. Та головне, що це надійно, в чому я переконалася на власному досвіді. Зараз можу з упевненістю рекомендувати Dinero своїм друзям. Для мене ця компанія стала перевіреним фінансовим помічником», – прокоментувала Вікторія. Та наголосила, що продовжить брати участь в акціях Dinero, бо «...так реально можна заробити значну суму».

Ураховуючи резонанс та побажання клієнтів, компанія запускає новий, ще масштабніший проект, а саме, реферальну програму «Friends&Money». Його учасники максимально швидко та на простих умовах можуть заробити понад 1 000 000 гривень, запрошені ними друзі також отримають свої грошові бонуси!

Згідно з умовами програми, клієнт, який запрошує друга – заробляє 350 грн. Його друг також отримує 300 гривень. Якщо хтось із запрошених клієнтом друзів також запросить знайомих, то клієнту нараховуються гроші за кожного із запрошених. Підсумки за програмою публікуватимуться на нашому сайті в кінці кожного місяця, що гарантує прозорість співпраці та захищеність учасників. 

Завершується проект святкового 31 грудня цього року, тому його результати неодмінно стануть для учасників приємним новорічним подарунком. Тож долучайтеся та досягайте своїх фінансових цілей

Читачів також цікавить: