Блог
грн
15000
грн

Сума кредиту грн
Сума відсотків
грн
Всього до сплати грн
Дата сплати

Ви знали? Ви можете подовжити Ваш кредит на 7,14 та 30 днів.

Компанія Dinero стала членом "ЄМА"

Dinero формує впевненість клієнтів у зручності та безпеці онлайн кредитування 

Українська фінансова компанія Dinero, яка спеціалізується на короткострокових беззаставних позиках, стала членом Української міжбанківської Асоціації членів платіжних систем "ЄМА". 

«Короткострокові беззаставні позики набувають все більшої популярності в Україні, тому питання захисту українських споживачів від кредитного кібершахрайства стало нагальною потребою. Тому, як компанія, що веде свій бізнес прозоро, ми хочемо у складі Асоціації "ЄМА" протидіяти платіжним та іншим фінансовим правопорушенням на ринку МФО», – прокоментував вступ Dinero до Асоціації директор компанії Ілля Веселий. 

Головна мета асоціації – підвищення рівня якості безготівкових платежів та супутнього їм роздрібного кредитування в Україні до середньоєвропейського рівня, що передбачає безпечне, зручне та комфортне використання платіжних інструментів та сервісів для розрахунків споживачів в Україні та за кордоном. На думку директора Української міжбанківської Асоціації членів платіжних систем "ЄМА" Олександра Карпова, приєднання Dinero свідчить про бажання компаній-лідерів мікрофінансового кредитування працювати на прозорому регульованому ринку, відтак формувати впевненість клієнтів у зручності та безпеці онлайн кредитування. «Компанії-лідери ринку мікрофінансового кредитування на базі Асоціації ЄМА об'єднуються з лідерами платіжного ринку для єднання зусиль з протидії шахрайству спрямованого на громадян нашої країни», – зазначив О. Карпов.

Окрім того, з метою захисту громадян від використання підробних (шахрайських) інтернет-ресурсів в рамках партнерства з Асоціацією ЄМА проводитиметься виявлення і блокування підробних сайтів, що використовують бренд компанії Dinero.

Сайт компанії Dinero доданий в список надійних сервісів онлайн кредитування: https://www.ema.com.ua/citizens/whitelist/

Читачів також цікавить: