Блог
грн
15000
грн

Сума кредиту грн
Сума відсотків
грн
Всього до сплати грн
Дата сплати

Ви знали? Ви можете подовжити Ваш кредит на 7,14 та 30 днів.

iSummer від Dinero: стань одним із щасливих власників iPhone12

УВАГА! АКЦІЮ ПРОДОВЖЕНО ДО 5.06.2021, ОСТАННІЙ РОЗІГРАШ ВІДБУДЕТЬСЯ 6 ВЕРЕСНЯ

Вважаєте, що це літо через дощі та карантин починається нудно? Нам по початку теж так здалося, але ми придумали, як його прикрасити й зробити незабутнім!

Тепер щотижня ви будете, затамувавши подих, чекати на понеділок!

І ось чому: протягом усього літа, щопонеділка ми будемо розігрувати по одному iPhone12 серед усіх, хто взяв кредит протягом попереднього тижня. І щопонеділка в нашому блозі публікуватимемо номер кредиту щасливчика, якому буде вручений гаджет мрії.

Все просто: до щотижневого розіграшу, що проводиться за допомогою платформи random.org, потрапляють клієнти, які стали такими з 00:00 минулого понеділка по 24:00 неділі напередодні.

Дозвольте собі iPhone в кредит ЗА КРЕДИТ! Грайте і вигравайте!

Детальні умови акції iSummer від Dinero

  • У розіграші беруть участь тільки громадяни України, що досягли 18-річного віку, які в період з 1.06.2021 по 30.08.2021 включно взяли кредит в Dinero, при цьому не стали боржниками компанії (не прострочили платіж).
  • Розіграші будуть проводитися щопонеділка протягом усього літа за допомогою random.org.
  • Результати розіграшу будуть публікуватися в нашому блозі. Представник Dinero обов'язково зв'яжеться з кожним переможцем, повідомить його про приз і погодить час і порядок вручення.
  • Призи вручаються переможцям тільки після того, як ті повністю розрахуються за свій кредит. У разі, якщо переможець стає боржником (оплата прострочена), він втрачає право на отримання призу.
  • Призи будуть вручені переможцям особисто в офісі Dinero в Києві.
  • Оголошена вартість призу становить 29 999 грн. Якщо переможець хоче забрати грошовий еквівалент (або з будь-яких причин не може приїхати в офіс), він отримує на карту (на яку брав кредит) суму грошового еквівалента призу за вирахуванням податків (18% ПДФО та 1,5% ВЗ), тобто 24 149 грн.
  • Якщо переможець не надав усі необхідні документи або порушив правила акції, його приз переходить наступному учаснику за списком random.org.
  • Акція сумісна з усіма іншими знижками та акціями.
  • Один учасник може взяти участь в декількох розіграшах, при цьому один кредит дає право на участь лише в одному розіграші. Тобто, скільки кредитів встигне учасник взяти за літо, у такій кількості розіграшів він візьме участь. Чим більше кредитів, тим вищий шанс виграти омріяний iPhone12.

Див. повну версію офіційних Правил розіграшу "iSummer від Dinero".

Читачів також цікавить:

Де видають позику грошей на карту цілодобово?

Наскільки реально отримати кредит без дзвінків оператора?

Де найшвидший кредит на карту?

Що значить "Моментальний кредит"?

Де оформить позику без перевірки КІ?

Де взяти кредит, якщо у мене погана кредитна история?

Чому МФО видають кредиты под 0%?

Що таке мікропозика?

Що робити, якщо потрібен терміновий кредит?

Потрібен кредит без застави, куди звертатися?