Блог
грн
15000
грн

Сума кредиту грн
Сума відсотків
грн
Всього до сплати грн
Дата сплати

Ви знали? Ви можете подовжити Ваш кредит на 7,14 та 30 днів.

Готуємося до школи разом

Підручникизошитилінійка, пенал, бутерброди ... все зібрали? Рюкзак забули!

Так, збори в школу - це завжди величезна подія як для дітей, так і для батьків (особливо для останніх). Хтось починає планувати список покупок ще в липніхтось закуповується в останні дні перед, о Великим, "Першим Вересня"! У будь-якому випадкуце завжди метушня, але по-своєму радісна :)

Зрозумілонезалежно від того, наскільки рано ви почнете складати список покупок, ціна його від цього навряд чи сильно зміниться. А батьки знаютьзібрати дитину в школу - це задоволення не з дешевих.

Канцелярія

В першу чергу це, звичайно ж, канцтовари: ручки, олівці, зошити, пенали, щоденник ... і це тільки початок списку.

Найчастіше, потрібні ще різноманітні фарби, альбоми, кольоровий папір та картон, всякі пензлики, пластиліни, інструменти для ліплення: адже дитині творчо теж потрібно розвиватися!

Одяг

Шкільну форму, звичайно, можна взяти "на виріст", але явно не на 10 років вперед. Дитина росте і нові речі потрібно купувати щороку.

Тим більше, що діти віддають перевагу іграм активним, а речі після таких ігор далеко не завжди залишаються в цілісності й неушкодженості...

До списку речей не забудьте додати ще й спортивний костюм: а це вже ще один цілий набір одягу.

Гаджети

У 2020 році в зв'язку з пандемією короновіруса ще поки що залишається невідомим, як буде проходити навчальний процес: у класі за партами або ж дистанційно. У такому випадку може бути важко, якщо у дитини немає персонального пристрою: комп'ютера, ноутбука або планшета.

Навчальний процес розвивається в ногу з науково-технічним: електронні щоденники, онлайн-тестування, дистанційні уроки і презентації, спільні групи в месенджерах з батьками і вчителями.

Набагато спокійніше, коли у дитини є свій телефон: завжди можна бути на зв'язку, знати, де дитя знаходиться і гуляє.

У будь-якому випадку, техніка - це розумна інвестиція: простіше скачати 10 підручників на планшет, ніж тягнути 10 кілограмів макулатури з бібліотеки туди-сюди щороку.

Ціна запитання

Всі ми розуміємо, що зібрати дитину в школу дуже дорого, особливо з огляду на співвідношення середніх цін на речі і зарплат батьків.

Накопичити заздалегідь виходить не завжди, а на одну зарплату купити все необхідне практично неможливо, тим паче, якщо дитина не одна.

Тому багато батьків приймають розумне рішення: для придбання всіх необхідностей взяти кредит.

Dinero - фінансовий помічник в складних ситуаціях

Якщо ви відчуваєте, що грошей на покупку всього потрібного не вистачає, не переймайтеся. Dinero - онлайн сервіс швидкого кредитування, який допоможе отримати до 15 000 при першому зверненні, без прихованих комісій.

Більш того, до свята "Першого Вересня" ми даруємо вам знижку на 40% за промокодом 40BTS (акція продовжена до 06.09.2020!) для того, щоб ви йшли в новий навчальний рік без будь-яких хвилювань, що вам не вистачить грошей на зручне взуття або новий рюкзак для дитини.

Адже все найкраще - дітям! :)