Блог
грн
15000
грн

Сума кредиту грн
Сума відсотків
грн
Всього до сплати грн
Дата сплати

Ви знали? Ви можете подовжити Ваш кредит на 7,14 та 30 днів.

Фактори, які впливають на отримання позики онлайн!

Дуже часто користувачі, які хотіли взяти кредити онлайн, не знали, з яких причин їм були відхилені заявки. Тому, компанія Дінеро вирішила докладніше розповісти про те, що може вплинути на прийняття рішення про схвалення позики.

Зайшовши на сайт і вибравши суму та термін кредиту, клієнт потрапляє на форму заявки, в якій необхідно заповнити обов'язкові й необов'язкові поля. Дуже важливо, щоб вся інформація була вказана коректно, написана без помилок і, звісно ж, правдива.

Якщо Вам терміново потрібні гроші в борг, і Ви хочете, щоб Вам схвалили кредит онлайн, намагайтеся вказувати правильну адресу реєстрації та фактичного проживання, а також місце роботи і точні дані по доходам та витратам.

позика за 5 хвилин

Та сума, що потрібна користувачу, безпосередньо залежить від платоспроможності клієнта, його зарплати і щомісячних витрат. Якщо клієнту, наприклад, потрібно взяти кредит онлайн у розмірі 2500 грн, і його дохід в місяць складе 6000 грн, а витрати - 4000 грн, то ймовірність оплатити всю суму своєчасно фізично нереально, що, швидше за все, послужить відмовою.

Оформляючи позику, слід розуміти, що додаткові, необов'язкові поля збільшують шанси отримати гроші в борг на карту банку, адже цим людина показує, що вона не тільки має потребу в кредиті, а й дає гарантію того, що  не приховує свої дані і планує своєчасно здійснювати оплати по заборгованості.

Кредит онлайн - найкращий варіант отримати швидко гроші готівкою, надавши при цьому обмежену кількість офіційних документів - паспорт та ідентифікаційний код. Час прийняття рішення про видачу позики займає до п'яти хвилин, що є великим плюсом для будь-якого позичальника, якому терміново потрібно оформити позику.

І якщо є можливість прикріпити скан копії паспортних даних, особисту фотографію, інші підтверджуючі документи особистості, ми наполегливо рекомендуємо це зробити. Таким чином Ви покажете свої серйозні наміри і доведете, що не являєтеся шахраєм.

Сподіваємося, що наші поради допоможуть оформити кредит онлайн та отримати гроші на карту банку саме тоді, коли вони потрібні. А ми з радістю повідомляємо, що для всіх користувачів, які раніше не брали позики на нашому сайті, діє 100% знижка на перший кредит онлайн.

Новий клієнт отримає не тільки 0% на позику до 2500 грн, а й потрапить автоматично до розіграшу новорічного суперпризу - iPhone Apple, який відбудеться 29 грудня 2017 року. Поспішайте отримати вигідний кредит і новий ультрамодний гаджет на додачу!

Читачів також цікавить: