Блог
грн
15000
грн

Сума кредиту грн
Сума відсотків
грн
Всього до сплати грн
Дата сплати

Ви знали? Ви можете подовжити Ваш кредит на 7,14 та 30 днів.

Dinero – за розвиток кібер-України!

Усі ми мріємо жити в країні більших можливостей, сучаснішій, розвиненішій. Сьогодні істотна частина вітчизняного бізнесу опановує онлайн, а деякі компанії, як власне й Dinero, взагалі працюють тільки у кіберпросторі. Тож для нас вкрай важливо, аби цей простір був чистим, прозорим та спирався на верховенство права. Але життя дуальне, й завжди, де є будь-яка людська діяльність – є й антагонізм, тобто злочинність. На кожного чесного комерсанта знаходиться шахрай, і місія першого – протистояти другому.

Для нас найвищим пріоритетом завжди є безпека та комфорт клієнтів. Ми щиро мріємо про те, що колись український е-небосхил буде цілковито безпечним, а кібершайхрайство буде подолане на 100%. Але до цієї високої мети треба йти невпинно, тож зі свого боку компанія Dinero робить усе можливе, аби протистояти злочинності в Мережі, викривати кібершахраїв та злодіїв, що завдають збитків нашим співгромадянам.

Боротьба з кіберзлочинністю – це важлива відповідальність будь-якої e-commerce компанії в країні. А на державному рівні онлайн-безпеку боронить спеціально створена для цього кіберполіція.

Тож щоб ефективніше протистояти онлайн-шахраям, 28 грудня 2019 року компанія Dinero підписала з Департаментом кіберполіції Національної поліції України Меморандум «Про партнерство та співпрацю». Ми прагнемо об’єднати наші зусилля та разом оберігати своїх клієнтів від неприємних кіберпригод.