Блог
грн
15000
грн

Сума кредиту грн
Сума відсотків
грн
Всього до сплати грн
Дата сплати

Ви знали? Ви можете подовжити Ваш кредит на 7,14 та 30 днів.

Dinero розігрує авто Renault Sandero!

Хочете до літа кардинально змінити своє життя та пересісти на нове авто? Для цього не треба багато грошей – та їх взагалі не треба витрачати, а лише отримати! Адже Dinero розпочинає неймовірний розіграш автівки, підсумки якого буде підбито у перший день літа – 1 червня!

Отже, кожен, хто з 19 березня по 31 травня 2021 року включно отримає кредит (хоч новий, хоч повторний), візьме участь у розіграші авто Renault Sandero!

За бажанням можна забрати грошовий еквівалент призу.

Переможця визначить доля, втілена у Random.org. Якщо переможець не виходитиме на зв’язок, не надасть усіх необхідних документів чи ще якось порушить Офіційні правила розіграшу, він своє право на приз втратить. А автівка дістанеться наступному учаснику за списком.

Зауважте, що чим більше Ви візьмете кредитів за вказаний період, тим вищими будуть ваші шанси на виграш! Тож не баріться, а рухайтесь назустріч «дареному коню»!

Детальні умови Розіграшу «Виграй автомобіль Renault Sandero»

  • У розіграші беруть участь тільки громадяни України, що досягли 18-річного віку, які у період з 19.03.2021 по 31.05.2021 включно взяли кредит у компанії Dinero, при цьому не стали боржниками компанії (тобто не прострочили платіж) та сплатили не раніше, ніж за 3 дні до дати оплати, передбаченої договором.
  • Розіграш відбудеться 1.06.2021 року за допомогою random.org.
  • Результати розіграшу будуть опубліковані на офіційному сайті компанії та на сторінці Dinero у Facebook. Представник Dinero обов'язково зв'яжеться з переможцем, повідомить його про приз та узгодить час і порядок вручення.
  • Приз буде вручено переможцеві тільки після повного та вчасного розрахунку за кредитом(кредитами). У разі, якщо переможець стає боржником (оплату прострочено), він втрачає право на отримання призу.
  • Оголошена вартість призу складає 318 800 грн. Якщо переможець хоче забрати грошовий еквівалент (або з будь-яких причин не може приїхати до офісу), він отримує на карту (реквізити якої вказує у заяві) суму грошового еквіваленту за винятком податків (18% ПДФО та 1,5% ВЗ), тобто 256 634 грн.
  • Якщо переможець не надав усі необхідні документи або порушив правила акції, його приз переходить до наступного учасника за списком random.org. Якщо три учасники поспіль не виконали умов Офіційних правил розіграшу, приз надходить до фонду Організатора розіграшу.

Див. повний текст Офіційних правил розіграшу «Виграй автомобіль Renault Sandero»

Читачів також цікавить:

Де видають позику грошей на карту цілодобово?

Наскільки реально отримати кредит без дзвінків оператора?

Де найшвидший кредит на карту?

Що значить "Моментальний кредит"?

Де оформить позику без перевірки КІ?

Де взяти кредит, якщо у мене погана кредитна история?

Чому МФО видають кредиты под 0%?

Що таке мікропозика?

Що робити, якщо потрібен терміновий кредит?

Потрібен кредит без застави, куди звертатися?