Блог
грн
15000
грн

Сума кредиту грн
Сума відсотків
грн
Всього до сплати грн
Дата сплати

Ви знали? Ви можете подовжити Ваш кредит на 7,14 та 30 днів.

Dinero розігрує 100 000 грн до 8 березня

8 березня – це свято, що інтегроване в нас на рівні прошивки, й чітко асоціюється з початком весни, красою та ніжністю. А ще – з подарунками, щедрими й гарними, від яких мліє серце та рум'яніють щічки…

Та хто сказав, що це – лише жіноче свято? Хіба тільки пані радіють подарункам? Й хіба ті, хто їх дарують, отримують менше задоволення, ніж ті – кому дарують?

Ми не стали довго замислюватись над цими питаннями, а просто вирішили осипати подарунком усіх своїх клієнтів – без огляду на гендер. Але ми зволіли ще додати інтриги. Тож це буде не просто подарунковий дощ, а розіграш!

Серед усіх, хто від 24 лютого до 9 березня 2021 р. включно отримає кредит в Dinero, ми розіграємо купу грошей: 100 000 грн! І переможців у нас буде теж чимало – аж 44 щасливих клієнти!

Розіграш відбудеться 10 березня, щойно відлунає свято. Ми проведемо його за допомогою Random.org та серед списку, що він нам видасть, визначимо 44 переможці, що отримають:

1 місце – 20 000 гривень

2 – 4 місця – 10 000 гривень

5 – 9 місця – 5 000 гривень

10 – 24 місця – 1 000 гривень
25 – 44 місця – 500 гривень

Перелік переможців буде опублікований на сайті – слідкуйте за новинами у нашому блозі.

Також ми зв’яжемося з кожним переможцем особисто. А виграш їм буде перерахований після повного розрахунку за кредит або замовлення пролонгації. Зауважте, що боржники втрачають право на отримання призу.

Детальні умови Розіграшу «100 000 грн до 8 березня»

  • У Розіграші беруть участь тільки громадяни України, що досягли 18-річного віку, які з 24.02.2021 по 09.02.2021 включно взяли кредит в Dinero.
  • Приз розіграшу надсилається Переможцю тільки після повного та вчасного розрахунку за кредитом або після замовлення пролонгації на строк, не менший, ніж строк основного кредиту. Боржники позбавляються права отримання призу.

Грошовий приз надається у вигляді переказу на банківську карту переможцю після погашення ним кредиту. Карта використовується та, що зазначена в акаунті клієнта. Якщо на момент виплати призу термін дії карти переможця спливає, клієнт має написати заяву з указанням реквізитів іншої банківської карти, й ми надішдемо гроші на неї.

Добори вільних коштів не вважаються за новий кредит та не дають права участі в розіграші.