Блог
грн
15000
грн

Сума кредиту грн
Сума відсотків
грн
Всього до сплати грн
Дата сплати

Ви знали? Ви можете подовжити Ваш кредит на 7,14 та 30 днів.

Dinero офіційно заявляє: пережив свята – переживеш і будні!

Щороку найважче у зимових святах – це пережити їх закінчення. Психологи усього світу вигадують тисячі рекомендацій, як мешканцям великих міст після святкових гулянь повертатись до звичного режиму буднів та не впасти в депресію. Адже більше ніхто не даруватиме тобі кольорові коробки за бантиками, не пригощатиме улюбленими з дитинства ласощами, не вітатиме та не запрошуватиме на вечірки! І ці тортури триватимуть принаймні місяць – аж до Дня Святого Валентина.

Ми у Dinero розробили власний протокол профілактики зимової постсвяткової депресії:

  • Переходь до буденного режиму поступово, без різких, а тим паче стресових навантажень. Тобто не варто починати одразу після свят бігати щоранку, навіть якщо опівночі під Новий рік ти собі це пообіцяв. Достатньо у будні частину дороги до роботи долати пішки. Пробіжки не відміняються – просто додати їх краще трошки потім, коли організм оговтається.
  • Не намагайся одразу виконати усі службові та творчі завдання, заплановані на рік. Взагалі не перевантажуйся, зроби плавний перехід з байдикування до роботи. Наприклад, влаштовуй щоранку довгі посиденьки за кавою з колегами (хоч би й онлайн), поговоріть на особисті теми, розкажіть, як прожили канікули, поділіться враженнями від свят. А робота – вона ж не втече…
  • Й найболючіша тема. Як пережити те, що відсьогодні, хоч обвішайся над ліжком червоними шкарпетками, щоранку вони лишатимуться порожніми! Бо свята промайнули, й ніхто тобі більше нічого не подарує! Невже весь світ розлюбив тебе? Звісно ж, ні! Аби тобі легше було пристосуватись до післясвяткових часів, де вже немає подарунків, компанія Dinero вирішила влаштувати м’яку «акліматизацію» для всіх своїх клієнтів. Тож сезон подарунків від Dinero не закінчується!

Цими днями усім своїм клієнтам ми розсилаємо листи та SMS з промокодами на персональні знижки за новими кредитами! Коли отримаєш такого листа чи повідомлення – не гай часу. Матимеш лише 3 дні для використання свого промокоду в особистому кабінеті!

А наші майбутні клієнти також не лишаться без подарунків. Адже перший кредит наразі Dinero надає під 0,1% на день – тобто майже дарує!

Детальні умови використання промокодів від Dinero за акцією «Пережив свята – переживеш і будні!»

  • У акції беруть участь тільки громадяни України, що досягли 18-річного віку.
  • Акційний умови для кожного учасника діють з дати отримання ним індивідуального промокоду та ще протягом 3 днів. Промокоди розсилаються учасникам з 19 по 25 січня 2021 року.
  • В акції беруть участь ті клієнти, що отримали промокод у SMS чи e-mail, подали заявку протягом дії акції та отримали схвалення по ній.
  • Щоб скористатися промокодом, зайди до особистого кабінету, подай заявку на бажаний кредит та введи свій промокод у однойменне поле.
  • Сума, яка доступна кожному клієнтові, відображається в його особистому кабінеті. Строк кредиту – до 30 днів. Знижка буде застосована до відсоткової ставки, яка, у свою чергу, залежить від суми та терміну кредиту.
  • Добори вільних коштів здійснюються на загальних підставах.
  • Продовження за акційними кредитами платне та можливе на термін до 30 днів.

Читачів також цікавить:

Де видають позику грошей на карту цілодобово?

Наскільки реально отримати кредит без дзвінків оператора?

Де найшвидший кредит на карту?

Що значить "Моментальний кредит"?

Де оформить позику без перевірки КІ?

Де взяти кредит, якщо у мене погана кредитна історія?

Чому МФО видають кредиты под 0%?

Що таке мікропозика?

Що робити, якщо потрібен терміновий кредит?

Потрібен кредит без застави, куди звертатися?