Блог
грн
15000
грн

Сума кредиту грн
Сума відсотків
грн
Всього до сплати грн
Дата сплати

Ви знали? Ви можете подовжити Ваш кредит на 7,14 та 30 днів.

Dinero – фінансовий партнер національного проекту Muromets Fest

Фінансова компанія Dinero стала партнером однієї з наймасштабніших подій цієї осені – фестивалю Muromets Fest, який 7 вересня 2019 року відбудеться у Києві на території X-PARK (парк “Муромець”).

Головне завдання фестивалю – надихнути силою звершень своїх відвідувачів на добрі та великі справи, запаливши віру у власні можливості. Свято сили, звершень та незламного українського духу Muromets Fest органічно поєднує в собі історію з сучасною спортивною культурою. Відвідувачі заходу зможуть отримати заряд позитиву та драйвових емоцій, ставши свідками запального концерту та встановлення національних силових рекордів у різних дисциплінах. Для глядачів діятиме багато цікавих конкурсів, турнірів та розваг.

«Приємно, що Dinero, один з лідерів ринку мікрокредитування, підтримує соціально корисні для суспільства проекти, – так прокоментувала участь Dinero засновниця фестивалю Юлія Курохтіна. Зокрема, завдяки лекторію, у якому візьме участь експерт ринку мікрокредитування Святослав Кононський (заступник директора з операційної діяльності компанії Dinero) та пропагуватиме заходи з фінансової грамотності. Це як ніколи актуально для українців».

Окрім того, відвідувачі фестивалю матимуть змогу сфотографуватись на фоні фотозони Dinero та Muromets Fest.

Ознайомитись з повною програмою фестивалю можна на офіційних сторінках події:

Dinero та Muromets Fest чекають саме на Вас!

Читачів також цікавить: