Блог
грн
15000
грн

Сума кредиту грн
Сума відсотків
грн
Всього до сплати грн
Дата сплати

Ви знали? Ви можете подовжити Ваш кредит на 7,14 та 30 днів.

Чи варто брати кредит в біткоінах?

Послуги запозичення коштів користуються величезною популярністю. Кожен другий житель міста хоч раз в житті брав гроші в кредит і розуміє особливість і вигоду такої послуги. Вона вимагає серйозного і відповідального підходу, і в деяких періодах життя найкраще рятує ситуацію.

Кредитні кошти допомагають організувати весілля, закінчити будівництво, купити автомобіль або заміський будинок. А іноді гроші потрібно просто до зарплати, так як відбулися якісь непередбачені події. Але далеко не кожен з нас знає, що в фінансовому світі з'явилася нова послуга запозичення - кредит в біткоіни.

Що собою являє кредитування в біткоінах

Звичні централізовані фінансові послуги знають всі: вони регулюються державними актами або постановами, а видаються і контролюються банківськими установами. Щоб оформити кредит, потрібно подати заявку в конкретну організацію, яка буде приймати рішення про вашу платоспроможність і видачу або невидачу кредиту.

P2P-кредитування - це альтернативний децентралізований спосіб запозичення коштів. Його суть полягає в тому, що гроші пропонують і використовують самі користувачі мережі. Тобто учасники кредитної платформи можуть брати гроші в борг або навіть самі надавати суми для позик всередині мережі без посередницької сторони - банку.

Криптовалютні платформи виступають майданчиками, де взаємодіють позичальники і кредитори на пряму. Як правило, обидві сторони - це звичайні люди, одні з яких потребують швидких і дешевих позикових коштів, а інші мають вільний капітал для інвестицій.

Реалізація такого принципу кредитування представлена на платформі платіжного сервісу WebMoney Transfer, де користувачі можуть обмінюватися фіатними грошима між собою. З 2013 року такі кредити з'явилися і на кріптовалютних P2P-платформах: позичити тепер можна і криптовалюту, найчастіше біткоіни.

Як оформити кредит в біткоінах

Щоб взяти в кредит найпопулярнішу в світі криптовалюту- біткоіни, яка в деяких країнах має повністю легальний статус розрахункової монети, ви повинні вибрати майданчик, яка пропонує такі послуги і зареєструватися на ній.

Далі вам потрібно створити свою заявку, в якій ви вказуєте кількість біткоінів, які ви хочете взяти в кредит, термін користування послугою, відсоткову ставку і схему платежів з погашення. Всі ці умови ви не просто пропонуєте, вони відразу включаються в цифровий смарт-контракт, який і буде виконувати всі прописані умови.

Кредитори знайомляться з усіма заявками на кредити і вибирають ту, яка їм цікава. Якщо умови підходять обом сторонам, цифровий контракт вступає в силу і прописане число біткоінів перекладається на гаманець позичальника. Може бути так, що в одному кредиті бере участь не дві сторони, а три або чотири користувача, кожен з яких фінансує свою певну частину кредиту. Така схема дозволяє розбивати заявки на скільки завгодно дрібних частин і мінімізувати ризики.

На платформі всі користувачі мають свої рейтинги, які прямо впливають на розмір пропонованих ставок і сум біткоінів-кредитів. Кожен новий користувач платформи повинен надати правдиві дані про себе.

Служба безпеки сервісу буде проводити ретельну перевірку вашої особистості і звіряти, надані вами дані, на предмет правдивості і актуальності. Ви можете не переживати за збереження і нерозповсюдження ваших даних: перед тим, як відправляти всю запитувану інформацію, вам буде представлено угоду, в якому прописані права та обов'язки кожної сторони. Адміністрація сайту гарантує конфіденційність і збереження наданих вами даних.

Чим біткоіни кредити вигідніше

Кредити в біткоіни мають ряд переваг:

  1. По-перше, немає бюрократії: немає необхідності ліцензувати свою діяльність і платити податки, не потрібно вести облік і складати звітність контролюючим органам. Це самим прямим чином звільняє кредиторів від зайвих операційних витрат і знижує ставки по кредитам;
  2. По-друге, міжнародність: кожен, хто цікавився питанням європейського чи американського кредитування, багато чув про те, що відсоткові ставки по кредитах в нашій країні і країнах Європи або США сильно відрізняються. В Україні кредит можна взяти під 30%, тоді як в Америці такі послуги коштують в 10 разів менше. Брати кредити в біткоінах можна у користувачів будь-яких країн світу;
  3. І по-третє, швидкі і недорогі переклади: міжконтинентальні або трансконтинентальні традиційні грошові перекази використовують працю десятків посередників, що крім швидкості відбивається ще й на вартості таких операцій. У випадку з біткоінами таких проблем немає - будь-які міжнародні перекази відбуваються моментально і не мають високої вартості (розмір комісії визначається в залежності від завантаженості мережі).

Де взяти кредит в біткоінах

Кріптовалютування майданчиків, які пропонують опцію кредитування і інвестицій, вже більше 5 років вдосконалюють свої послуги і методи їх реалізації. Деякі з них встигли не тільки досягнути колосального успіху, але вже і закритися. Але основні учасники мають сотні тисяч користувачів і показники за виданими кредитами, що вимірюються в мільйонах доларів.

На даний момент можна порекомендувати три основних сервіси, де можна взяти кредит в біткоінах:

  1. BitBond.com - - понад 100 тисяч зареєстрованих користувачів, видано понад 2 тисячі позик (близько 3,5 мільйонів американських доларів);
  2. BTCpop.co - - майданчик-банк для криптовалюти: має безліч фінансових послуг, і не тільки кредити в біткоінах.
  3. StemFund.com - - на майданчику працює 173 інвестора, які видали кредити в біткоіни більше тисячі позичальникам.

Висновок

Приймати рішення про те, варто чи не варто брати кредит в біткоінах, потрібно відповідально і свідомо. Для початку варто ретельно проаналізувати своє справжнє фінансове становище, необхідність позики і всі майбутні статті витрат, які вас чекають на період кредиту.

Крім того, не забувайте, що біткоіни - це криптовалюта, а значить, її вартість має досить широкий діапазон мінливості. Ви можете взяти кредит, коли 1 BTC коштував 8 000 USD, а через місяць купувати Bitcoin доведеться по 10 000 USD.

Щоб позикові кошти принесли вигоду і не порушили ваш спокій, сплануйте всі свої фінансові оплати і надходження заздалегідь і не беріть свій перший кредит в біткоінах на занадто велику суму.

Читачів також цікавить: