Блог
грн
15000
грн

Сума кредиту грн
Сума відсотків
грн
Всього до сплати грн
Дата сплати

Ви знали? Ви можете подовжити Ваш кредит на 7,14 та 30 днів.

Чому вигідно взяти кредит у грудні?

Грудень - це не тільки період, коли всі починають готуватися до зимових свят, а й місяць витрат в більшій кількості, ніж зазвичай. Адже починаючи з 19 грудня, дня Святого Миколая, батьки купують подарунки та солодощі для своїх діточок, а ближче до кінця місяця - здійснюють закупівлі продуктів і товарів, готуючись до новорічних святкувань.

Відповідно, виникає потреба в грошах. Але не всім пощастило працювати в сучасному офісі чи організації, де передбачена тринадцята зарплата, бонуси та премії, які звичайно ж виручають у такі моменти.

Тому, багато жителів країни звертаються за допомогою до друзів або знайомих, але перед Новим роком, мало хто допоможе вирішити фінансові питання, так як самі потребують грошові кошти.

кредит на подарунок

Найкраще звертатися за допомогою до мікрофінансовим організаціям, де швидко і зручно можна взяти кредит онлайн. Сервіс мікрокредитування працює 24/7 без вихідних і святкових днів, чим допомагає користувачеві у будь-яку хвилину вирішити питання «де терміново взяти гроші в борг», не створюючи незручності перед близькими і рідними.

Позику на карту можна отримати, зайшовши на сайт компанії, такої як Дінеро, вибравши на калькуляторі суму і термін на 7, 14 або 30 днів. Важливо відзначити, що, оформляючи кредит онлайн, клієнт повинен розуміти, що зможе погасити заборгованість саме в той відрізок часу, який вказав при заповненні заявки, щоб не переплачувати у разі прострочення.

Доброю новиною є те, що у грудні фінансові структури надають не тільки знижки на кредити, але й дарують подарунки. Компанія Дінеро для всіх своїх нових клієнтів, які раніше не оформляли позики на сайті, дарує 0% на перший кредит, тобто абсолютно безвідсоткову позику. Гроші на карту надходять миттєво після схвалення заявки на кредит.

А ще хочемо додати, що будь-який новий клієнт, який оформить кредит онлайн в період з 01.12.17 по 28.12.17 включно, автоматично візьме участь у розіграші новорічного призу - iPhone Apple, який відбудеться 29 грудня 2017 року.

Дорогий наш клієнт, ми бажаємо, щоб саме Ви стали переможцем суперпризу, і при цьому скористалися кращою пропозицією в Україні - взяли кредит під 0% до 2500 гривень на будь-які засоби у будь-якому віці від 21 до 65+.

Читачів також цікавить: