Блог
грн
15000
грн

Сума кредиту грн
Сума відсотків
грн
Всього до сплати грн
Дата сплати

Ви знали? Ви можете подовжити Ваш кредит на 7,14 та 30 днів.

Як кредитна історія впливає на отримання позики!

Важливу роль в оформленні кредиту відіграє кредитна історія клієнта. Вона починає формуватися з того моменту, коли позичальник вперше взяв кредит, і далі, відображає всю інформацію щодо позик користувача.

Залежно від того, як людина користувалася кредитними коштами та її поведінку під час погашення заборгованості, кредитна історія ділитися на хорошу і погану. Всі дані зберігаються в бюро кредитних історій, які співпрацюють з банками та МФО. Останні, отримуючи необхідну інформацію, приймають рішення про видачу позик.

кредитна історія для позики

Якщо клієнт брав кредити та, погашав у термін, відповідно, він має гарне кредитне резюме і проблем з отриманням позики не повинно виникнути. Треба враховувати й інші фактори, які впливають на видачу, такі як платоспроможність і кредитний скоринг на момент оформлення кредиту.

Проблематично буде отримати позику користувачеві, який багато разів прострочував платежі, або, що ще гірше, не сплатив борг взагалі. У таких випадках, ймовірність взяти гроші в кредит буде дуже низькою або незадовільною.

Бувають випадки, коли позичальники опам'ятовуються від скоєного та починають, хоч і частинами, але виплачувати заборгованість, сподіваючись, що, у майбутньому, до них будуть більш прихильні та почнуть схвалювати заявки на кредит.

Не все так просто! Зіпсувати кредитну історію легко, а ось довести свою порядність і відновити кредитну репутацію куди складніше. Навіть якщо користувач погасив всі борги, йому не зможуть відразу ж дати гроші в кредит у тій кількості, в якій він хоче.

Тому, клієнту слід почати з маленької суми, наприклад, оформити позику на 1000 гривень на короткий термін, погасити вчасно, потім запросити грошову суму трохи більшу і також оплатити все своєчасно, показуючи цим свою платоспроможність та відповідальність.

По закінченню деякого періоду, у фінансових структур підвищиться довіра до людини, і вони зможуть збільшити суму грошей, яку можна буде взяти в кредит. Але, щоб не допустити таких ситуацій, слід від самого початку ставитися серйозно до позик, адже ніхто не застрахований від того, що можуть виникнути фінансові труднощі та допомогти зможуть тільки банки або МФО.

Читачів також цікавить: