0,49% на день

в 4 раза нижче

ринкової % ставки

Отримай першу позику

під 0%

до 10 000 грн за 15 хвилин

грн
10000
грн
Сума позики грн
Сума відсотків грн
Всього до сплати грн

Ви знали? Ви можете подовжити Вашу позику на 7, 14 або 30 днів.
Чому ми?

Вимоги
Вік від 18 років
Наявність дійсної банківської карти
Наявність дійсного паспорту
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Онлайн кредит на карту Приватбанку

Іноді виникає потреба в легких онлайн-позики, які приємно отримати без тривалих перевірок або складних умов. Тепер така послуга є і в найбільшому народному банку України - швидкий кредит на карту Приватбанку.

Сталася прикра поломка вашого авто? З'явився борг за комунальні послуги? А може фінансову стабільність порушила затримка зарплати? Непередбачені ситуації можуть трапитися в кожного, і якщо терміново потрібно взяти грошовий аванс для покриття витрат, вам може бути корисний короткостроковий кредит на карту Приватбанку.

Що потрібно для того, щоб взяти кредит на карту

Як і всі послуги Приватбанку, видача короткострокових позик проводиться швидко, зручно і гранично зрозуміло. Щоб отримати гроші, вам потрібно:

 • зайти на сайт Приватбанку;
 • визначитися з розміром і періодом позики;
 • заповнити номер телефону для відправки одноразового коду;
 • ввести отриманий код в поле онлайн-заявки;
 • заповнити реквізити банківської картки (стандарту «універсальна» або «для виплат»);
 • прочитати умови кредитного договору, який збираєтеся зробити висновок, і в разі згоди, підтвердити свій намір.

Ось і вся процедура. Протягом двадцяти хвилин після прийняття позитивного рішення за заявкою, гроші будуть зараховані на вашу карту Приватбанку. Однак майте на увазі, що в деяких випадках сам розгляд заявки може зайняти до двох годин.

Онлайн-позики пропонують найшвидший час для фінансування. На відміну від традиційних кредитів, які можуть розглядати заявку протягом декількох днів, онлайн-позики можна отримати практично моментально, для цього навіть не доведеться відвідувати банківське відділення.

Які умови, щоб взяти онлайн кредит на карту Приватбанку

 • отримати гроші в борг може будь-який житель України, якому виповнилося 18 років, але не більше 70 років;
 • графік оформлення - цілодобово, 24/7;
 • максимальна сума - 50 000 гривень;
 • мінімальна сума - 1 000 гривень;
 • термін позики - від 12 до 24 місяців;
 • документи - тільки телефон і пластикова карта Приватбанк;
 • вартість послуги - 4,59% в місяць + разовий комісійний збір - 4,59% .;
 • додаткові внески - відсутні;
 • можливість швидкого погашення - так, через заявку на дострокове погашення;
 • метод погашення - ануїтет (виплата боргу рівними частками протягом усього терміну).

Для більшої зручності, ви можете підключити сервіс «регулярні платежі», за яким з вашої картки буде щомісяця зніматися сума з відсотками і проводитися виплата по кредиту на рахунку 2909 * з вашої згоди. Це зручна опція, яка допомагає правильно організувати кредитні відносини з банком.

На які потреби можна взяти гроші в борг у Приватбанку

Моментальні позики від Приватбанку ви можете витрачати на будь-які свої потреби, в них немає цільових обмежень. Кредитними грошима можна оплатити навчання, подорож або будівельно-ремонтні роботи в заміському будинку. Оформляючи онлайн-займ, вам не потрібно буде збирати чеки і квитанції, щоб відзвітувати за кожну витрачену копійку, взяту в борг. Ніяких обмежень або контролю.

Які способи повернення кредиту

Так як кредити на карту Приватбанку погашаються аннуітентним методом, то виплачувати платежі потрібно буде щомісяця, рівними частинами. Відрізнятися будуть тільки відсотки, так як вони нараховуються на залишок тіла кредиту.

Якщо ж у вас з'явилася можливість достроково закрити всі свої фінансові зобов'язання, така можливість теж передбачена. Вам потрібно або через особистий кабінет Приват 24, або через фахівця в найближчому відділенні банку, подати заявку на дострокове погашення. Програма сформує суму боргу і вам залишиться її просто оплатити зручним способом:

 • через POS-термінал;
 • в касі Приватбанку;
 • або за допомогою інтернет-банкінгу Приват 24.

Ви можете навіть відмовитися від кредиту, як від будь-якої покупки товару в магазині, протягом 14 днів з дня оформлення договору. А ось якщо у вас виникне борг по кредиту, то будуть призначені штрафні санкції - за кожен день прострочення - 0,065 відсотків.

Спрощені кредитні інструменти стали особливо популярними останнім часом. Ритм життя постійно набирає обертів і у людей час вважається дуже цінним активом, який вони не можуть собі дозволити витрачати на зайві поїздки.

Більшість повсякденних дій перемістилася в інтернет: онлайн-покупки, онлайн-замовлення, онлайн-черзі і т.д. Тож не дивно, що і фінансовий сервіс стає більш оперативним, легким і зручним: отримати кредит на карту Приватбанку тепер можна в будь-який час дня і ночі, без будь-якої прив'язки до місця знаходження. Ніяких документів і складних анкет. Тільки телефон і карта.